SMD Stern Podia

1985 yılından bu yana SMD, Stern Podia tıbbi cihazlarını podiatrik sektör için% 100 İtalya'da üretilmiştir: podoloji koltuklari, podoloji üniteleri, sanders, termoform makineleri ve aksesuarları tasarlar, geliştirir, üretir ve sertifikalandırmaz.

PROXIMA

Proxima, diğer podiatri sandalyelerinde bulunan tüm özellikleri geliştiren ve onları maksimum seviyeye getiren benzersiz ve yenilikçi bir tasarıma sahip yeni nesil podiatri sandalyeleridir: pazarın minimum ve maksimum koltuk yüksekliğinin yanı sıra piyasadaki en geniş sırt dayaması ve koltuk
Buna ek olarak, yeni, benzersiz kablosuz elektrikli fren sistemi, podiatristin 350° 'ye kadar dönmesine ve podiatri koltuğunu tek bir düğmeye dokunarak durdurmasına izin verir.

ARCADIA

Pantograf yapısına sahip podoloji koltuklari, 350 ° 'de döner ve kademeli efekt freni. 3 bellekli kablosuz kontrol pedalı ve sıfır konumuna otomatik dönüş ile donatılan Arcadia, iniş / yükseliş, trendellenburg ve sırtlık olmak üzere 3 motorlu hareket gerçekleştirmenizi sağlar. Modele bağlı olarak 3, 4 veya 5 motor ile donatılabilir.

PLEION X

Pantograf yapısına sahip podoloji koltuklari, 350 ° 'de döner ve kademeli efekt freni. 3 bellekli kablosuz kontrol pedalı ve sıfır konumuna otomatik dönüş ile donatılmış Pleion X, iniş / yükseliş ve trendellenburg olmak üzere 2 motorlu hareket gerçekleştirmenizi sağlar. Modele bağlı olarak 2, 3 veya 4 motor ile donatılabilir.

PLEION S

Pantograf yapısına sahip podoloji koltuklari, 350 ° 'de döner ve kademeli efekt freni. Pleion S, 2 motorlu hareket gerçekleştirmenizi sağlar: iniş / yükseliş ve trendellenburg.

LYRA

Pantograf yapılı podoloji koltuklari. Lyra 2 motorlu hareket gerçekleştirmenizi sağlar: iniş / yükseliş ve trendellenburg

DENEB

Podoloji üniteleri, gösterge tabletini hem yatay hem de dikey olarak hareket ettirmenizi sağlayan özel bir eklemli ve telafi edilmiş kolla donatılmıştır.
7" dokunmatik ekran kontrol paneli, enstrüman yönetimi ve kombine Stern Podia koltuklari.

LUNAR

Podoloji üniteleri, gösterge tabletini yatay düzlemde hareket ettirmenizi sağlayan eklemli bir kolla donatılmıştır. 5" dokunmatik ekran kontrol paneli, enstrüman yönetimi ve kombine Stern Podia koltuklari.

ATLAS

Podoloji üniteleri, titrek destekli enstrüman tableti ile. Enstrümanların yönetimi ve kombine Stern Podia koltuklari için klavye ve LCD ekranlı kontrol paneli.

EXAGONO

Podoloji koltuklari ve podoloji üniteleri birleştiren operasyonel grup. Çeşitli cihaz tabletleri ve kontrol panelleri ile mevcuttur. Kompakt boyut.

QUASAR

Podoloji üniteleri, titrek destekli enstrüman tableti ile. Cihaz yönetimi için LED göstergeli klavyeli ve ekranlı kontrol paneli.

BIZE ULAŞIN


CONTATTACI

SMD Stern Podia

S.M.D. srl - Via Bruno Buozzi, 41 - 40057 Cadriano - Granarolo dell'Emilia (BO) - Tel. 051.766143 - Fax. 051.766093

export@smdmed.com - www.smdmed.com